Tanex sa zaradil medzi najlepších dílerov Mazdy, klientom na párty predstavil novú CX-5

Novú Mazdu CX-5 oficiálne predstavili verejnosti. Výhradní predajcovia tejto automobilovej značky na Slovensku a v Českej republike v piatok podvečer pozvali svojich dlhodobých klientov do showroomov, aby im v neformálnej atmosfére ukázali motoristickú novinku.

Tanex sa zaradil medzi najlepších dílerov Mazdy, klientom na párty predstavil novú CX-5

Predaj a servis áut Mazda Tanex Trnava - Nitrianska 25, Trnava kontakt: 0919 447 505Tím Tanexu pri novej Mazde CX-5.
 
Predajcom vozidiel Mazda pre Trnavu a okolitý región je spoločnosť TANEX Trnava, ktorá sídli na Nitrianskej ulici 25.
 
Návštevníkov MAZDA CX-5 KODO GENIUS PARTY v Tanex-e čakala súťaž o poukážky s inými dílerstvami, ktorú prostredníctvom internetového streamu moderovala na diaľku dvojica hercov Martin Dejdar - Michal Kubovčík.
 
Prítomní mali aj možnosť vyhrať CX-5 na celý víkend zdarma či prihlásiť sa na testovaciu jazdu.

autorizovaný predajca a servis Mazda Trnava, Nitrianska 25 - TANEX Trnava
 
Okrem toho si mohli s maketou vozidla urobiť zábavnú fotografiu, občerstviť sa chutným jedlom a nápojmi, ochutnať skvelé zákusky, kávu či víno.
 
To všetko v uvoľnenom tóne letnej párty, kde mali veľký priestor osobné a voľné debaty. Ľudia sa bavili až do polnoci, mnohí si tu pozreli aj futbalový zápas Poľsko - Slovensko zo šampionátu hráčov do 21 rokov.
 

 

Erika Tanečková (vľavo), vedľa obchodný riaditeľ Mazda Slovensko Miroslav Straka s manželkou Zuzana Straková a jej sestrou Markéta Piecuchová.
 Erika Tanečková s obchodným riaditeľom Mazda SR Miroslavom Strakom a jeho manželkou a švagrinou na Mazda Kodo Párty 2017 v Tanex Trnava
 
"Naším dlhodobým cieľom je spokojnosť zákazníka. Aj k tejto akcii sme pristupovali, aby klienti pocítili, že si ich vážime a predajom vozidla naša starostlivosť a služby nekončia," povedal šéf trnavského Tanex-u Vladimír Tanečka.
 
Akciu moderoval Martin Chyno Chynoranský, ktorý si nové SUV od Mazdy sám vyskúšal. Písali sme o tom TU.
 
Vladimír Tanečka si nový kúsok vo svojej predajni tiež pochvaľuje: "Je to moderné, dynamické, agresívne auto plné nových technológií. Ak pôjde v stopách pôvodnej CX-5, má veľkú šancu na úspech. Mazda je priam prémiovo spracované vozidlo na vysokej úrovni, osobne verím vo veľký predajný úspech."
KODO Party 2017 - showroom Mazda Tanex Trnava, Nitrianska 25 v Trnave Novú CX-5 si mohli zákazníci dokonale obzrieť.
 
 
Tanex sa v Trnave roky spájal výhradne so značkou FIAT. S Mazdou sa firma dohodla na spolupráci zhruba pred dvoma rokmi.
 
"Prvý rok nášho showroomu bol veľmi úspešný. Dokázali sme splniť všetky štandardy na veľmi vysokej úrovni, hodnotenie klientov i Mazdy samotnej bolo vysoké, napokon sme skončili v rebríčku ako jednotka na Slovensku, čo sa týka kvality poskytovaných služieb. Išlo o príjemné prekvapenie aj pre Mazdu, keďže sme nový díler a hneď sme dosiahli takéto výsledky," poznamenal.
 
"Teší ma nárast nových klientov z Trnavy a okolia, chodia k nám aj ľudia zo Záhoria, evidujeme, že obľúbenými sa stávame čoraz viac i pre Bratislavčanov," dodal V. Tanečka.

Vladimír Tanečka s manželkou Erikou Tanečkovou - Mazda Tanex Trnava - KODO Párty nová Mazda CX-5 2017Vzhľadom na rast klientely plánujú v Tanexe pre značky Mazda ale aj Fiat postupne rozširovať priestory. Ako uviedol Vladimír Tanečka, postaviť chcú novú klampiarsku dielňu, aby mohli vybavovať ešte viac poistných udalostí.
 
Zároveň majú v úmysle ešte zväčšiť súčasnú mechanickú dielňu, čo pôjde ruka v ruke s vytvorením dvoch nových pracovných miest. Tanex momentálne zamestnáva už zhruba tri desiatky ľudí.
 
Firma okrem predaja nových vozidiel značiek Mazda a Fiat poskytuje aj záručný a pozáručný servis.
 
V Tanexe na prelome rokov dobudovali nové priestory i pre jazdené vozidlá, ktoré vykupujú od záujemcov a po potrebnom servise ďalej ponúkajú na predaj. Zároveň rozšírili aj možnosti požičovne vozidiel.

 

Moderátor Chyno otestoval novú Mazdu CX-5 Moderátor Chyno otestoval novú Mazdu CX-5 Viac
TANEX predstavil klientom novú Mazdu MX-5 na štýlovej párty TANEX predstavil klientom novú Mazdu MX-5 na štýlovej párty Viac
Fiat 500e - nový plne elektrický automobil FIAT Fiat 500e - nový plne elektrický automobil FIAT Viac
Nový Fiat 500X Nový Fiat 500X Viac
DOPYTOVÝ FORMULÁR

Nenašli ste Vaše auto?

Vážení zákazníci, pokiaľ máte záujem o akýkoľvek typ vozidla, neváhajte a vyplňte nasledujúci nezáväzný formulár.

Captcha