Už čoskoro pre Vás otvoríme nový showroom značky SsangYong

Ssang Yong, Tivoli, Tivoli Grand,  Ssangyong nové Tivoli, Ssang Yong nové Tivoli Grand
Ssang Yong Korando, nové Korando, Nový Ssang Yong Korando
Ssang Yong Rexton, Nový Rexton, Rexton, Ssang Yong nový Rexton
Ssang Yong Musso Grand, Nové Musso, Nový Ssang Yong Musso
Ssang Yong, Tivoli, Tivoli Grand,  Ssangyong nové Tivoli, Ssang Yong nové Tivoli Grand
Ssang Yong Korando, nové Korando, Nový Ssang Yong Korando
Ssang Yong Rexton, Nový Rexton, Rexton, Ssang Yong nový Rexton
Ssang Yong Musso Grand, Nové Musso, Nový Ssang Yong Musso

Spoločnosť TANEX so sídlom na Nitrianskej ulici 25 v Trnave sa na jar 2024 rozrastie o ďalšiu značku. Po značkách Fiat, Fiat Professional a Mazda sa stane autorizovaným predajným a servisným miestom aj vozidiel značky SsangYong.

Pôjde o vôbec prvý showroom SUV vozidiel tejto juhokórejskej značky v slovenskom Ríme.

Názov SsangYong sa dá z kórejčiny doslovne preložiť ako "dvaja draci", ktorí sú symbolom sily, ochrany a prosperity. 

„Sme hrdí, že sa nám podarilo uzavrieť partnerstvo s touto silnou značkou, a posilniť tak aj našu pozíciu na automobilovom trhu,“ konateľ trnavského Tanex-u Vladimír Tanečka.

Spoločnosť SsangYong, bez mála so 70-ročnými skúsenosťami, je na automobilovom trhu rešpektovaná predovšetkým pre svoj dôraz na kvalitu.

Má vlastné výskumné centrum, niekoľko závodov na výrobu komponentov a aktívne spolupracuje s americkými a európskymi automobilkami. 

Model Korando, ktorý vychádzal z veľmi blízkej spolupráce so značkou Jeep, sa zrodil v roku 1983. Tým sa začala písáť história vozov SUV v Kóreji.

Korando je skratka anglickej frázy "Korean can do", teda po slovensky: Kórejci to dokážu. A Kórejci to dokázali. V roku 2019 sa vrátili na Slovenský trh a práve TANEX sa stane siedmim autorizovaným predajcom a servisným strediskom v krajine pod Tatrami.

SsangYong aktuálne ponúka päť modelov SUV: Tivoli, Tivoli Grand, Korando, Torres a Rexton, a jeden pick-up: Musso Grand. 

Modely značky sa vyznačujú jedinečnosťou, eleganciou, osobitnou charizmou a v neposlednom rade prepracovanými prvkami bezpečnosti.

SsangYong spája živý a štýlový exteriér s prehľadným, intuitívnym a komfortným interiérom orientovaným na vodiča a spolujazdcov.

Showroom Fiat TANEX Trnava v nasledujúcom období prejde rozsiahlou rekonštrukciou. Aj počas prác však bude naďalej prístupný a bude fungovať pre zákazníkov so záujmom o značky Fiat, Fiat Professional a SsangYong.

Bližšie informácie poskytnú predajcovia na 0919 170 888 alebo 0919 185 111.

Tanex sa zaradil medzi najlepších dílerov Mazdy, klientom na párty predstavil novú CX-5 Tanex sa zaradil medzi najlepších dílerov Mazdy, klientom na párty predstavil novú CX-5 Viac
Spoločnosť Mazda North America Operations predstavuje premiéru prvého modelu z novej továrne v Alabame, Mazdu CX-50 Spoločnosť Mazda North America Operations predstavuje premiéru prvého modelu z novej továrne v Alabame, Mazdu CX-50 Viac
Oficiálne otvorenie nášho nového showroomu značky SsangYong Oficiálne otvorenie nášho nového showroomu značky SsangYong Viac
OFICIÁLNY AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS VOZIDIEL MAZDA V TRNAVE OFICIÁLNY AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS VOZIDIEL MAZDA V TRNAVE Viac

KOMENTÁRE

DOPYTOVÝ FORMULÁR

Nenašli ste Vaše auto?

Vážení zákazníci, pokiaľ máte záujem o akýkoľvek typ vozidla, neváhajte a vyplňte nasledujúci nezáväzný formulár.

Captcha