SERVIS OTVORENÝ od 23.3.2020

 

Vážení zákazníci,
v súvislosti so situáciou okolo šírenia vírusu Covid-19 ako aj so zmenami súvisiacimi so zatvorením maloobchodných prevádzok a prevádzok autoservisov, by sme vás chceli informovať akým spôsobom bude zabezpečená prevádzka v spoločnosti TANEX .
Servis bude otvorený od 23.3.2020.
Prijímame Vaše telefonické a mailové objednávky na konkrétny termín.
Ako bude prebiehať odovzdanie vozidla?
Zdravie Vás i našich zamestnancov je pre nás prioritou. Príjem vozidiel do servisu bude prebiehať za sprísnených hygienických podmienok. Naši prijímací technici a automechanici sú vybavení rúškami a ochrannými gumenými rukavicami. Rovnako aj všetkých zákazníkov prosíme, aby prišli vybavení zodpovedajúcimi ochrannými pomôckami. V opačnom prípade nebudú môcť byť obslúžení. Interiér vozidiel bude dezinfikovaný ozónom a exteriér každého vozidla prijatého do nášho autoservisu bude umytý v autoumyvárni.
Odvoz zákazníka po odovzdaní vozidla do servisu pre obmedzenia taxislužby žiaľ nemôžeme zabezpečovať, zdržiavanie v prevádzke autoservisu takisto nie je možné. Preto prosíme zákazníkov, aby si zabezpečili odvoz individuálne.
 
Objednávky do servisu prijímame na tel. čísle 0907 737 825 a maily servis.fiat@tanex.sk
Chceme vás v týchto zložitých podmienkach poprosiť o trpezlivosť a spoluprácu pri poskytovaní služieb. Snažíme sa vám čo možno najviac zjednodušiť kontakt s nami, aby boli dodržané všetky podmienky pre zachovanie bezpečnosti vašej aj našej. Niekedy je to možno menej komfortné, ale veríme že spoločným úsilím sa nám podarí všetko zvládnuť k vzájomnej spokojnosti.
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Kolektív TANEX Trnava
OZNAM OZNAM Viac
Tanex spustil v Trnave autorizovaný predaj a servis Mazda Tanex spustil v Trnave autorizovaný predaj a servis Mazda Viac
Nové E-Ducato Nové E-Ducato Viac
Úplne nový Fiat Doblo 2023 už v predaji Úplne nový Fiat Doblo 2023 už v predaji Viac

KOMENTÁRE

DOPYTOVÝ FORMULÁR

Nenašli ste Vaše auto?

Vážení zákazníci, pokiaľ máte záujem o akýkoľvek typ vozidla, neváhajte a vyplňte nasledujúci nezáväzný formulár.

Captcha