Titulka   >  NOVÉ SKLADOVÉ VOZIDLÁ FIAT   >  FIAT OSOBNÉ
publikované: 09.01.2019 - 10:43  //  aktualizácia: 13.01.2019 - 18:30  //  zobrazené: 10398

Nové autá Fiat

Talianska značka FIAT vznikla na začiatku 20. storočia vďaka vizionárstvu, nadšeniu a odhodlaniu muža menom Giovanni Agnelli. Značka Fiat je nositeľom inovácií a predstaviteľom vynikajúceho dizajnu, ktorý má pevné miesto na svetovom trhu. Nové autá Fiat sa vyznačujú svojim štýlom a nezameniteľným dizajnom.

Od roku 2010 je súčasťou koncernu FCA Group - FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES.

Naša trnavská spoločnosť TANEX  pôsobí na trhu viac ako 26 rokov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, aké služby a produkty naši zákazníci potrebujú . Ponúkame komplexné služby pre našich zákazníkov - zabezpečíme pre Váš na komplet všetko - od predaja nového auta Fiat, záručný a pozáručný servis Fiat, zapožičanie náhradného vozidla, najvýhodnejšie poistenie a financovanie nového auta, prihlásenie a prepis vozidla, a taktiež výkup Vášho starého auta na protiúčet, alebo komisionálny predaj.

Vyberte si aj vy nové auto Fiat zo širokej ponuky modelov tradičnej talianskej značky.

SKLADOVÉ AUTÁ FIAT KLIKNITE TU

Rozdelenie modelov vozidiel Fiat:

nový Fiat 500 na predajNový Fiat 500 

Nový Fiat 500 je elegantný a chic už na prvý pohľad, vyniká vďaka svojim vycibreným a prepracovaným detailom. Je to malé mestské vozidlo, ikona talianskeho dizajnu a životného štýlu.

Fiat Punto na  predajNový Fiat Punto 

Charakteristický dizajn a nové evolučné prvky mestského vozidla s 2 stupňami výbavy - Plus a Lounge, štýlovým a komforným interiérom robí z nového Fiat Punto ideálne auto pre Vaše každodenné užívanie. Výroba bola ukončená v roku 2018.

Nový Fiat 500 X na predaj Nový Fiat 500 X

City Look vo si môžete vybrať v 3 strupňoch výbavy - Pop, Plus, Lounge. Mestský crossover Fiat 500 X kombinuje nezameniteľný štýl a funkčnosť, špičkové technológie a prvotriednu bezpečnosť.

 

Nový Fiat 500X na predaj akciaNový Fiat 500 X - offroadová verzia 

je k dispozícii v 2 stupňoch výbavy Cross alebo Cross Plus. Možnosť objednať si variantu 4x4 aj v kombinácii s 9-stupňovou automatickou prevodovkou. Charakteristická je robustnosť, komfort a špičkové výkonové parametre.

Fiat Freemont 4x4 automat na predajNový Fiat Freemont 

V ponuke 4 stupne výbavy - Urban, Lounge, Black Code a najnovšia Cross. Priestranné, komfortné a bezpečné 7 miestne vozidlo je ideálnou voľbou nie len pre rodiny s deťmi ale aj jednotlibcov, ktorí chcú zdolávať všetky prekážky. Výroba bola ukončená na konci roku 2015.

Nová Fiat Panda na predajNový Fiat Panda 

Malé mestské vozidlo, ktoré prekvapí v terénnej verzii 4x4(viď video nižšie).

 

 

Nový Fiat 500 L na predaj nové autoNový Fiat 500 L 

Dizajnové, rodinné auto s kufrom 343l a polohovateľným dnom je ideiálnou voľbou do mestskej prevádzky i na dialnicu.

 

 

Nový Fiat 500 L Living na predaj nové autoNový Fiat 500 L Living 

500 L Living je predĺžená verzia Fiatu 500 L, ponúka veľkolepý priestor a komfort. Objem kufra 638l a bohatou výbavou, ktorá je k dispozícii,  je Fiat 500 L Living Vašim ideálnym spoločníkom nacestovanie.

 

Nový Fiat Qubo na predajNový Fiat Qubo 

Qubo je originalita a všestrannosť. Obratný a priestranný, pohodlne zvládnuteľný v meste aj mimo neho, bezpečný a ohľaduplný k životnému prostrediu. Jedenásť farieb, štyri motory, štyri úrovne výbav, všestranné využitie.

 

Nové Fiat Doblo Panorama 1.6 MTJ na predaj Nové Doblo Panorama

Jedinečné a všestranné. Nové Dobló sa môže pochváliť funkčným dizajnom, variabilným a pohodlným interiérom. Dobló Vám dá viac - viac bezpečia, viac priestoru, viac úspor a viac ohľadu na životné prostredie. Skvelé auto pre všetkých.
 

Nový Fiat 124 Spider cena AKCIA Nový Fiat 124 Spider

Krásny a štýlový roadster prichádza na jeseň 2016 na naše cesty ako dlhoočakávaná novinka. Neváhajte nás kontaktovať a zarezervujte si skúšobnú jazdu.

 

Pre viac informácií o nových autách FIAT volajte +421 918 988 111

Nové autá FIAT u nás skladom na predaj nájdete kliknutím TU

 

  • nový Fiat 500 facelift 2016
  • nový Fiat Tipo
CELÁ PONUKA FIAT CELÁ PONUKA FIAT PROFESSIONAL CELÁ PONUKA MAZDA

KONTAKTUJTE NÁS!


Domov