Titulka   >  NOVÉ SKLADOVÉ VOZIDLÁ FIAT   >  FIAT ÚŽITKOVÉ
publikované: 09.01.2019 - 10:45  //  aktualizácia: 09.01.2019 - 21:06  //  zobrazené: 19673

Nové dodávky do 3,5t Fiat

 

 

Skladom dodávky Fiat Professional na predaj vo Fiat Tanex TrnavaPotrebujete kúpiť novú dodávku? Značka Fiat Professional poskytuje najširšiu modelovú radu ľahkých úžitkových vozidiel do 3,5 tony.So svojimi modelmi, verziami, motormi a úpravami,  ponúka Fiat Professional už niekoľko rokov svojim zákazníkom optimálne riešenie autoparku pre ich podnikanie. 

Ľahké úžitkové vozidlá a dodávky do 3,5 tony Fiat Professional sú ideálnymi vozidlami na prácu. Ich základným znakom je efektívnosť, bezpečnosť, technológia, spoľahlivosť, flexibilita, komfort a štýl. Preto sú nové autá Fiat Professional ideálnou voľbou nie len pre menších podnikateľov, ale taktiež veľké firmy a fleetových zákazníkov.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, aké služby a produkty naši zákazníci potrebujú . Ponúkame komplexné služby pre našich zákazníkov - od predaja nového auta Fiat Professional, záručný a pozáručný servis Fiat Professional, zapožičanie náhradného vozidla, najvýhodnejšie poistenie a financovanie nového auta, prihlásenie a prepis vozidla, a taktiež výkup Vášho starého auta na protiúčet, alebo komisionálny predaj.

 

 

 

 

Dodávky Fiat nové autá skladom u nás v Trnave klikni tu

 

 

Základné rozdelenie vozidiel od Fiat Professional

Fiat Ducato Light dodávka do 3,5 tony na predajNový Fiat Ducato preprava tovaru - už od 14.800 Eur + Dph

Najpredávanejšie dodávka Fiat Ducato Light a Ducato Maxi sú zárukou výkonnosti, flexibility, veľkého objemu nákladového priestoru. Prevádzkové náklady Fiat Ducato patria medzi najnižšie na trhu. Vozidlá sú vybavené najmodernejšími bezpečnostnými prvkami a prvkami zlepšujúce jazdné vlastnosti vozidla.

nové Fiat Ducato Maxi plachtový valník akcia na predajNový Fiat Ducato prestavba valník

Zabezpečíme pre Vás plachtovú alebo inú prestavbu na 8 alebo 10 paliet - rôzne možnosti a kombinácie presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Fiat Ducato Maxi Kabina /šasi/ - ideálny podvozok pre prestavbu podľa Vašich predstáv.

 

nový Fiat Ducato MAXI kabina podvozok určený na prestavbu na predaj vo Fiat Tanex TrnavaNový Fiat Ducato Kabina - podvozok určený na prestavbu

Podvozky Ducato sú ideálnou základňou na rôzne špecializované nadstavby: malá výška nákladnej plošiny na podvozku s kabínou je silným argumentom pri všetkých typoch prestavby. Môžete si vybrať 4 dĺžky rázvoru a veľa doplnkov nadštandartnej výbavy, pre komfortnú a bezpečnú jazdu.

 

nová dodávka do 3,5 tony Fiat Ducato najlacnejší valník Fiat Ducato Maxi Kabina s fabrickým valníkomNový Fiat Ducato Kabina - valník

Možnosť objednať si fabrický otvorený valník Fiat Ducato ponúka 4 rôzne dĺžky rázvoru. 4 rôzne veľkosti valníka za skvelú cenu.

 

nový Fiat Ducato dvojkabína na predaj - Fiat Ducato Maxi Dvojkabína s fabrickým valníkom na predajNový Fiat Ducato dvojkabína - valník

Otvorený fabrický valník je možnosť objednať aj s dvojkabínou so 7 miestami. Rovnako si môžete vybrať 4 rôzne dĺžky rázvoru L1, L2, L3, L4 a 4 veľkosti valníka.

 

Fiat Ducato Combi 9 miestne auto na predaj - nová dodávka 9 miest na predajNový Fiat Ducato - preprava osôb

Fiat Ducato Combi je pracovná varianta 9 miesneho vozidla Fiat Ducato, s vyberateľnými lavicami. Fiat Ducato Panorama je luxusnejšia a komfortnejšia verzia auta na prepravu ľudí. Možnosť objednať vo veľkosti L1H1 alebo L2H2. V ponuke s motorizáciou Euro 6.

Fiat Doblo Maxi 1.6 MTJ akcia dodávka Fiat Doblo na predajNový Fiat Doblo Cargo Van - od 8.990 Eur + Dph

V ponuke je viariant s krátkym a dlhým rázvorom. Užitočné vlastnosti ako objem nákladového priestoru až 5,4m3 a nosnosť 1005 kg robia z Fiatu Doblo bezkonkurenčné malé úžitkové auto.

 

Fiat Doblo Maxi 5 miestne na predaj skladom na predaj vo Fiat Tanex TrnavaNový Fiat Doblo Cargo Combi - 10.866 Eur + Dph

Rovnako sa ponúka vo variante s krátkym a dlhým rázvorom a 5.miestami na sedenie. Fiat Doblo MAXI Cargo Combi dlhý rázvor má o 35cm dlhší nákladový priestor, ako Fiat Doblo s krátkym rázvorom. V ponuke sú 2 stupne výbavy - Base a SX.

 

Fiat Fiorino VAN na predaj najmenšia dodávka FiatNový Fiat Fiorino - už od 6.994 Eur + Dph

Najmenšie úžitkové vozidlo od Fiat Professional, ideálne na rozvoz tovaru v mestskej prevádzke. Fiat Fiorino dôjde tam, kam sa iní nedostanú, je kompaktní zvonka, priestorný vnútri, ale predovšetkým úsporný v prevádzke, ľahko ovládateľný a svižný, vracia Vaše podnikanie do centra mesta.

 

Nové Fiat Talentovo verzii dodávka, Combi alebo Panorama na predaj vo Fiat Tanex Trnava       Nový Fiat Talento - Fiat Talento VAN, Fiat Talento Combi a Fiat Talento Panorama 

       Naša novinka 2016 a nástupca vozidla Fiat Scudo. Vo verzii VAN si môžete vybrať z troch              veľkostí - L1H1 alebo L2H1, alebo L2H2. Viacmiestne verzie sa označujú ako Combi alebo                  komfortné Fiat Talento Panorama, určené na prepravu osôb si môžete objednať vo veľkosti L1H1                                     alebo L2H1 ako  5,6,8 alebo 9 miestnu verziu. Motory 1.6 MTJ TwinTurbo 125k alebo 145k.

 

Fiat Fullback akcia  predaj dvojkabína alebo skrátená kabína Nový Fiat Fullback DoubleCab a Extended Cab 

Fiat Fullback je novinkou 2016 v kategórii áut PICK UP. Fiat Fullback za bezkonkurenčnú cenu si môžete vybrať vo verzii Fiat Fullback dvojkabína alebo Fiat Fullback predĺžená kabína. Na výber Fullback s manuálnou prevodovkou, 5-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 4x4.

 

 

Ponuka vozidiel skladom ihneď k odberu vo Fiat Tanex Trnava kliknite TU

  • nový Fiat Doblo
  • Fiat Ducato technology

Prílohy

CELÁ PONUKA FIAT CELÁ PONUKA FIAT PROFESSIONAL CELÁ PONUKA MAZDA

KONTAKTUJTE NÁS!


Domov